Pomocí formuláře, který je dole, můžete přidat svůj příspěvek.
Tak neváhejte a pište :)

Prostor pro Vás:

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Albertcooda 05.06.2018
The prostate related is central to the a part of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common coming from all kinds of prostate infection. It is due to bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition associated with a particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections originating from other parts with the body. A patient may experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect accompanied by making use antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to establish the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper diet is important. These are some from the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for health and wellness and it will also keep the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations a week will assist you to prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to look at to make sure a proper prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you ought to go for prostate examination at least one time annually.

děkujeme :o)

Pavlína F. 27.04.2014
Mockrát děkuji za návštěvu a pomoc s kojením, které bylo přes popraskané bradavky velmi bolestivé. Je to už víc jak měsíc od návštěvy a kojení máme zcela bezproblémové!! Stačilo pár rad a nemusím se každého kojení hrozit a brečet bolestí... Moc jste mi pomohla i psychicky.

PS: Děkuji i za popovídání nejen o kojení :o)

poděkování, pozdě ale přece:)

Elena Rulíková 10.03.2014
mockrát děkujeme Marcelce za to, že nám ukázala, že kojení jde i přes NEPOMOC školeného personálu pardubické nemocnice. Váš přístup byl skvělý a moc nám pomohl, ještě jednou děkujeme, Elena a Sofinka

Díky

Kacka a Mikulka 04.03.2013
Mockrát děkujeme za konzultaci po telefonu a rady. Po chřipce jsem měla méně mléka a malý u kojení hrozně řval, i přírůstek byl hodně malý. Byl to boj a stres informací na internetu spousta, ale vyznat se v nich není jednoduché. Pár šikovných rad a konzultace s vámi nám pomohla natolik že po předchozích dvouapůl týdnech boje s kojením byli vidět za tři dny výsledky a teď už je to pohodička :-) Oba jsme spokojení a přírůstek na kontrole krásný :-) Bylo to pro nás vysvobození, děkujeme!

Poděkování

Lucie S. 12.04.2012
Velké poděkování paní Marcele,moc mi pomohla s kojením malá moc nepila jenom spíš cucala musela jsem si odstříkat mléko a dokrmit stříkačkou,po návštěvě paní Marceli už plně kojíme a stříkačku nepotřebujem.:-))
Děkujem

Re: Poděkování

Marcela 12.04.2012
To mě moc těší, ale je to jen Vaše zásluha! Přeji celé rodince všechno dobré:-)

Opožděné díky!

Hanka Bernardová 03.04.2012
Chtěla bych opožděně poděkovat paní Marcelce za pomoc s kojením. Už je to sice skoro 7 měsíců, co nás navštívila. Měla jsem těsně po porodu zánět prsu a problémy s kojením. Málá hodně při kojení brečela a já měla pocit, že asi dělám všechno špatně, nebo mám špatné mléké nebo kdoví co ještě..Pomohlo mi tenkrát hlavně uklidnění paní Marcelky, že je to všechno vlastně normální, ať se ničeho neděsím. Malou jsme tenkrát zvážily před i po kojení a zjistily, že pije dobře. I když jsem s kojením bojovala i později, malá hodně trpěla na bolesti bříška a brečela, věřila jsem, že je to pořád to nejlepší. A kojíme pořád, teď už je to v pohodě a spíš mám problém do ní dostat přikrmy, mléko je holt nejlepší:) Takže paní Marcelu určitě doporučuji!

Re: Opožděné díky!

Marcela 12.04.2012
Dobrý den,
moc děkuji za reakci. Tedy ten čas letí, to snad ani není možné:-) Opravdu často stačí "jen" ujištění, že to co právě prožíváte je normání...A co se týče příkrmů, nikam nespěchujte. Všechno má svůj čas...Horší varianta je, pokud se dítě, kvůli rychlému přikrmování, předčasně odstaví. Mějte se krásně!
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

Anketa

Dula u porodu?

Celkový počet hlasů: 1486

Kontakt

Marcela Hochmanová +420 777 017 052 maca.hoch@seznam.cz
CZIN.eu Pagerank změřil www.CZIN.eu TOPlist odkazy Toplist: Poradna pro kojící matky, dula optimalizace PageRank.cz www.pomocbezhranic.cz - Humanitární organizace ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist Odkaz.přidat.eu CatRank O DĚTECH Toplink - katalog odkazů